top-o-nas.jpg

O nas

FFBuilding

to zespół ambitnych ludzi, których łączy kreatywność i pasja działania połączone z doświadczeniem zdobytym na setkach placów budowy w kraju i zagranicą.

Fashion For Building

Fashion For Building

Fashion For Building to nasza filozofia polegająca na realizacji prac w sposób podkreślający walory architektoniczne budynku. Każdy projekt jest dla nas osobnym wyzwaniem, w którym chcemy połączyć funkcjonalność i poprawność techniczną z możliwie najwyższym poziomem estetyki. Odpowiadając na założenia projektowe, poprzez wykorzystanie właściwości materiałów, staramy się dostosować realizowane projekty do planowanego budżetu inwestycyjnego.


Co robimy?

Specjalizujemy się w zewnętrznych i wewnętrznych obudowach budynków w znakomitej większości wykonywanych jako okładziny elewacji wentylowanych.

Realizujemy projekty o dużym stopniu skomplikowania i wysokim poziomie estetyki, zachowując przy tym najwyższe możliwe standardy jakości technicznej. Estetyka obiektu jest pochodną użytych materiałów, ich jakości, precyzji wykonania oraz projektowego dopracowania detali. Diabeł tkwi przecież w szczegółach. Te same detale, które budują odpowiedni poziom estetyki mają inny cel nadrzędny. Mają zabezpieczyć budynek przed wpływem warunków atmosferycznych oraz zapewnić bezpieczeństwo funkcjonowania obiektu na każdym z jego etapów określonych normami.

NOWOŚĆ!
Żaluzje akustyczne FFB_A1
pl.png

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej

DOFINANSOWANIE 73 204,00 zł | CAŁKOWITA WARTOŚĆ 103 337,85 zł
DATA PODPISANIA UMOWY MARZEC 2023

Fashion For Building